Структура та органи управління дошкільним навчальним закладом №23 «Вогник»

/Files/images/метелик.jpg

Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради – здійснює управління дошкільним навчальним закладом та є його засновником.

Безпосереднє керівництво роботою закладу здійснює керівник – Юркова Інна Володимирівна.

За організацію методичної роботи відповідає - вихователь-методист Ференс Наталія Миколаївна.

Відповідальний за роботу технічного та обслуговуючого персоналу закладу - завідувач господарства Богомаз Микола Степанович

Медичне обслуговування та організацію харчування здійснюють сестра медична старша Сірмановська Галина Миколаївна, сестра медична з дієтичного харчування Бур'ян Ганна Валеріївна.

Постійно діючий колегіальний орган у дошкільному закладі – педагогічна рада. До складу якої входять керівник – голова педагогічної ради, педагогічні працівники, медичні працівники, інші спеціалісти. Кількість засідань – не менше 4 разів на рік.

Орган громадського самоврядування – загальні збори колективу та батьків вихованців або осіб, які їх замінюють. Кількість засідань – не рідше одного разу на рік. У період між загальними зборами діє рада дошкільного навчального закладу: пропорційно обираються представники педагогічного колективу та батьки. Кількість засідань визначається за потреби.

За рішенням загальних зборів може створюватись з числа представників виконавчої влади, підприємств, установ, громадян створюється піклувальна рада у складі 7 осіб. Очолює її голова ради. Кількість засідань – чотири рази на рік.

Кiлькiсть переглядiв: 793

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.